KÖZBESZERZÉSI ÉS KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az informatikai piacon meghatározó, dinamikusan fejlődő középvállalat az 99999 Informatika Kft.

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Fiatalos, jó hangulatú csapatunkba várjuk jelentkezését az alábbi feltételekkel

FELADATOK

  • Beszerzések és szállítások koordinálása
  • Kereskedelmi és közbeszerzési ajánlatok előkészítése
  • Megrendelések nyomon követése, szükség esetén megrendelőkkel és szállítókkal való egyeztetések
  • Kalkulációk, árajánlatok, riportok készítése
  • Nyilvántartások és kimutatások vezetése/készítése MS Excel segítségével
  • Kereskedők munkájának támogatása, adminisztrációs tevékenységek elvégzése

ELVÁRÁSOK

  • ECDL szintű informatikai ismeretek (elsősorban MS Excel, MS Word)
  • Kiemelkedő szövegértési képesség
  • jó probléma megoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban

ELŐNY

  • Angol nyelvtudás
  • Közbeszerzési ismeretek, államigazgatási eljárásokban való jártasság
  • MS projekt felhasználó szintű ismerete

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Adminisztráció, irodai munka
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 12. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, pályázati anyagát (motivációs levél és szakmai önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk a karrier@99999.hu email címre.