MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ / JUNIOR TERMÉKMENEDZSER

A vállalat értékesítés támogatási csoportjába LAN/WAN/WiFi/IT Security területre Műszaki előkészítőt / Junior termékmenedzsert keresünk.

FELADATOK:

  • LAN/WAN/WiFi/IT Security projektek műszaki előkészítésének támogatása, koordinálása, dokumentálása,
  • Gyártói konfigurációk, eszközlisták elkészítése,
  • Gyártói rendszerekben projektek adminisztrálása,
  • Közbeszerzési / központosított közbeszerzési konfigurációk elkészítése, gyártói konfigurációk átforgatása,
  • Piacvezető gyártók adathálózati / IT Security megoldásainak ismerete,
  • Közreműködés az ügyféligények felmérésében,
  • Események dokumentálása a CRM és a Service Desk rendszerben,
  • Rendszerdokumentációk készítése, naprakészen tartása,
  • Kapcsolattartás gyártókkal, ügyfelekkel, partnercégekkel,
  • Angol nyelvű szakmai szövegek értelmezése és fordítása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • LAN/WAN hálózatok és/vagy IT Security területen szerzett tapasztalat,
  • Magas fokú MS Word és Excel ismeret,
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban is),
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés,
  • Önállóság és kezdeményezőkészség,
  • Rugalmas, lelkes és dinamikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Érvényes Cisco (CCNA) vagy Aruba (ACMA) vizsga,
  • Közbeszerzésben szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Képzési és fejlődési lehetőség,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
  • Modern irodai környezet, jól megközelíthető helyen

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat – pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni az önéletrajz elküldésével a következő email címre, vagy az alatta található űrlapon keresztül lehetséges.