+36 1 999 6900

Junior Információbiztonsági munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Hálózati biztonsági elemzések végzése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal
  • IT biztonsági megoldások megismerése
  • Információbiztonsági incidensek kivizsgálása
  • IT-biztonsági rendszerek bevezetése, fejlesztése
  • Információbiztonsági kockázatok feltárása, elemzése, és javaslattétel a kezelésükre
  • Résztvétel szoftveres, hardveres védelem tervezésében, kivitelezésében
  • Informatikabiztonsági oktatás, tanácsadási munkákban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önállóság, proaktivitás, kreativitás, problémamegoldó beállítottság, nyitottság új kihívások vállalására, új ismeretek megszerzésére, önképzés, önfejlesztés igénye és képessége
  • IT security terület iránti érdeklődés
  • IT security alkalmazások ismerete (SIEM, IPS/IDS, WAF, EDR, stb.).
  • Alapvető hálózati ismeretek.
  • Egyetemi/főiskolai informatikai vagy műszaki végzettség.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban, és írásban.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IT security szakképesítések, minősítések (pl. CEH, CISM, CISA)
  • Information security incidensben szerzett tapasztalat
  • Windows, Linux operációs rendszerek ismerete
  • Tűzfalak (pl. Fortinet, Cisco) ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színvonalas/változatos szakmai feladatok
  • Izgalmas projektek
  • Versenyképes bérezés
  • Modern irodai környezet, jól megközelíthető helyen
  • Barátságos légkör
A pozícióra történő jelentkezéshez, kérlek küldd el önéletrajzodat a karrier@99999.hu email címre.