+36 1 999 6900

Projekt koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Kereskedelmi és közbeszerzési ajánlatok elkészítése
  • Beszerzések és szállítások koordinálása
  • Megrendelések nyomon követése, ügyfelekkel, szállítókkal és disztribútorokkal való egyeztetések
  • Kalkulációk, riportok készítése
  • Nyilvántartások és kimutatások vezetése
  • Kereskedők munkájának támogatása, adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • Szerződéskötési folyamatok koordinálása
  • Projektek vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ECDL szintű informatikai ismeretek (elsősorban MS Excel, MS Word, Outlook)
  • Kereskedelmi folyamatok ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kiemelkedő szövegértési képesség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közbeszerzési ismeretek, államigazgatási eljárásokban való jártasság
  • Informatika területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Képzési és fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Modern irodai környezet, jól megközelíthető helyen
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

A pozícióra történő jelentkezéshez, kérlek küldd el önéletrajzodat a karrier@99999.hu email címre.