+36 1 999 6900

Rendszermérnök – IT hálózati megoldások

Milyen feladatokkal várunk?

  • IT hálózati rendszerek tervezése, implementálása, üzemeltetés támogatása
  • IT hálózatbiztonsági rendszerek tervezése, implementálása, üzemeltetés támogatása
  • WiFi rendszerek tervezése, implementálása, üzemeltetés támogatása

Milyen elvárásaink vannak?

  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Ügyfélközpontú, szolgáltatói szemlélet
  • Jó szervező és probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési gyakorlat

Mi számít előnynek?

  • IT hálózati rendszerek ismerete
  • Releváns hálózati protokollok, megoldások, gyártók ismerete
  • Szoftverfejlesztésben, ezen belül Python/Java programozásban szerzett tapasztalat
  • Automatizációs keretrendszerek és megoldások ismerete (Ansible, Salt, Puppet, stb.)
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően jó munkakörülmények
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló csapat
  • A munkavégzéshez cégautót, laptopot, mobiltelefont biztosítunk

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest, Hillside Irodaház

Nyelvtudás:

Angol középfok/kommunikációképes szint

A pozícióra történő jelentkezéshez, kérlek küldd el önéletrajzodat a karrier@99999.hu email címre.