+36 1 999 6900

Senior Account Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő és új ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás személyesen, telefon, e-mailen gyártókkal, kereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás, projektek kezelése
  • Személyes találkozók, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Intenzív kapcsolattartás a gyártókkal és disztribútorokkal
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése, nyomon követése
  • Jóváhagyott beszerzések továbbítása a szállítók felé, rendelések nyomon követése
  • Logisztikai és projektmenedzsment folyamatok koordinálása
  • Jelentések, riportok készítése a management irányába
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel
  • Az informatikai piac változásának folyamatos figyelése, nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3-5 éves releváns munkatapasztalat kereskedelem területén
  • Kiemelkedő számítástechnikai tudás vagy érdeklődés
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientáltság
  • Talpraesettség, szervezőkészség, eredményorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív ügyfélbázis

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern, sikerorientált munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzés, kiváló munkahelyi légkör
  • Saját ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
  • Napi szintű kapcsolattartás az ország elismert informatikai szakembereivel
  • Fiatal, lelkes, motivált csapat
A pozícióra történő jelentkezéshez, kérlek küldd el önéletrajzodat a karrier@99999.hu email címre.