+36 1 999 6900

Információbiztonsági szakértő

Főbb feladatok, munkák:

  • Hálózati biztonsági elemzések végzése
  • Sérülékenységvizsgálatok végzése
  • Információbiztonsági incidensek kivizsgálása
  • IT-biztonsági rendszerek bevezetése, fejlesztése
  • IT biztonsági projektek projektmenedzsmentje
  • Információbiztonsági kockázatok feltárása, elemzése, és javaslattétel a kezelésükre
  • Résztvétel szoftveres, hardveres védelem tervezésében, kivitelezésében
  • Informatikabiztonsági oktatás, tanácsadási munkákban való részvétel
  • Információbiztonsági, adatkezelési szabályzatok elkészítése
  • Információbiztonsági és GDPR auditok, felmérések támogatása ügyfeleinknél

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Információbiztonság területen szerzett releváns tapasztalat
  • Információbiztonsági eszközök és technológiák ismerete (tűzfalak, végponti megoldások, EDR, XDR, SOAR, SIEM rendszerek pl. SPLUNK, McAfee, Log4ensic, SyslogNG)
  • Műszaki informatikai ismeretek (UNIX, Linux, Windows, hálózati ismeretek és kapcsolódó technológiák ismerete)
  • Angol nyelvtudás
  • Precíz, rendszerezési képesség
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Nemzetközi minősítés (CISA, CRISC, CISM, CISSP), egyéb tanfolyamok és vizsgák
  • Nemzetközi Információbiztonsági módszertanok, ajánlások, elvárások ismerete
  • Cisco, Fortinet, Terndmicro gyártók biztonsági megoldásainak ismerete
  • Biztonsági termékekkel, technológiákkal kapcsolatban szerzett gyakorlati, üzemeltetési tapasztalat
  • Információbiztonsági és/vagy IT projektek vezetésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Információbiztonsági audit tapasztalat

Előnyt jelent:

  • IT security szakképesítések, minősítések (pl. CEH, CISM, CISA)
  • Information security incidensben szerzett tapasztalat
  • Windows, Linux operációs rendszerek ismerete
  • Tűzfalak (pl. Fortinet, Cisco) ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színvonalas/változatos szakmai feladatok
  • Izgalmas projektek
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Modern irodai környezet, jól megközelíthető helyen
  • Barátságos légkör
A pozícióra történő jelentkezéshez, kérlek küldd el önéletrajzodat a karrier@99999.hu email címre.